“Допомогли незнайомі люди”: На операцію для 13-річної Анастасії Марчак потрібно зібрати ще 80 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Допомогли незнайомі люди”: На операцію для 13-річної Анастасії Марчак потрібно зібрати ще 80 тисяч гривень
22 Жовтня, 16:44
logo-black

“Допомогли незнайомі люди”: На операцію для 13-річної Анастасії Марчак потрібно зібрати ще 80 тисяч гривень

Софія Мінджоса

Від вересня на проведення операції для 13-річної львів’янки Анастасії Марчак зібрали вже 100 тис. грн. Залишилося ще 80 тис. Нагадаємо, у шестирічному віці у дитини діагностували важку форму сколіозу ІІІ ступеня.

“Нам дуже допомогли незнайомі люди. Після того, як ми поширили інформацію в Інтернеті на мою банківську картку почали надходити кошти від різних людей. Хтось скидав 5 грн, хтось 200 грн. Суми були дуже різними. Одна жінка надіслала 10 тис. грн. Я не знаю її. Вона не дзвонила і нічого не питала. Недавно з Італіїї надіслали 30 євро. Допомагали сусіди, знайомі, школа. Ми ставили скриньку у церкві. Крім того дуже вдячна патрульним, вони передали багато коштів”, – каже мати Анастасії Ліна Марчак.

Дівчинку прооперує київський лікар Ігор Курілець у Міжнародному цетрі нейрохірургії у Стрию.

“Я й не сподівалася, що за такий короткий період часу ми зберемо стільки грошей. Навіть не могла подумати, що відгукнеться стільки незнайомих мені людей. Я безмежно вдячна усім небайдужим”, – говорить Ліна.

Усім, хто має бажання та можливість допомогти дівчинки, просимо скидати кошти на рахунок матері. Номер картки ПриватБанку: 5168 7573 6304 8176. Отримувач: Марчак Ліна Володимирівна.

Фото надала Ліна Марчак.

Відео