Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дорогі друзі «Львівської мануфактури новин», щиро вітаємо Вас з Днем незалежності України!
24 Серпня, 09:06
logo-black

Дорогі друзі «Львівської мануфактури новин», щиро вітаємо Вас з Днем незалежності України!

З кожного із нас починається наша Україна! Військовослужбовці та волонтери, вчителі та лікарі, підприємці, юристи, фермери, всі ті, хто невтомно щодня працює руками, або вносить свій вклад у розвиток держави напруженою розумовою працею. Учні та студенти…наша неймовіна, чудова молоде, – всі ми і є Україна!..

Безумовно, останні роки незалежності стали випробовуванням для всіх. Але цей час зумів змінити кожного українця. Ми навчились терпіти, гортуватись, любити ближнього, та стояти один за одного на смерть…

На 29 рік незалежності спільно захищаємо нашу свободу та гідність. Кожен, як може, щоразу змінюючи себе, змінюємо свою країну на краще!

Слава українським Героям, які зараз тримають мирне небо над Україною, та вічна пам’ять тим, хто загинув у боротьбі за нашу свободу!

Слава Україні! Сподіваємось вже наступного року, у свій ювілей, українська держава святкуватиме ще й перемогу над ворогом, що безсоромно вдерся на наші кордони. А закон, справедливість та добробут стануть китами, на яких триматиметься наше майбутнє.

 

 

 

ФОТО: ye.ua

  • 0
  • 134
Схожі новини