Дрогобицька мерія витратила на власний піар більше ста тисяч гривень. І це ще не все | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобицька мерія витратила на власний піар більше ста тисяч гривень. І це ще не все
14 Жовтня, 17:31
logo-black

Дрогобицька мерія витратила на власний піар більше ста тисяч гривень. І це ще не все

У вересні та жовтні працівники Дрогобицької міської ради витратили на власний піар понад сто тисяч гривень. Журналісти LMN проаналізували на що тратять бюджетні гроші у цій структурі під час війни. Результат  аналізу —  невтішний.

Найперше увагу привернула оприлюднена 28 вересня угода на виготовлення та розміщення публікацій у друкованих засобах масової інформації про висвітлення діяльності Дрогобицької міської ради, посадових осіб та її депутатів. Обійшлося це бюджету в 75 тисяч гривень.

 

 

Як бачимо на офіційному сайті державних закупівель Prozorro  9 жовтня працівниками виконавчого комітету Дрогобицької міської ради оприлюднена угода (не конкурс, а вже підписана угода)  про послуги зі створення відео на замовлення. Підписав цю угоду міський голова Дрогобича Тарас Кучма. А платники податків заплатили за це 59 тисяч 360 гривень.

 

Тобто, загалом піар цієї мерії обійшовся мешканцям Дрогобича у 134 тисячі 360 гривень.

 

 

 

Ми вирішили промонітори, що ще купують у цій міській раді.

 

Так, скажімо у жовтні працівники Дрогобицької мерії купили у приватної підприємиці  Гембусь Л.А. сім картин під назвою “Дрогобич” на подарунки. Заплатили за них 7 тисяч гривень.

Цікаво, що того ж дня, але за іншим договором, у цієї ж пані Гембусь купили ще 5 картин “Дрогобич” заплативши за них ще 10 тисяч гривень.

 

 

Але і це ще не все. З тією ж підприємицею у жовтні уклали ще один договір на купівлю 10 ляльок-мотанок на суму 5 тисяч гривень. А іншим договором у вересні купили 43 футболки з логотипом (не вказано чиїм) на суму 17 тисяч 200 гривень.

 

У вересні Дрогобицька мерія закупила 10 вишиванок на 20 тисяч гривень. Теж без конкорсу і теж у приватного підприємця — Дендяк Г.Д.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський відреагував на витрати коштів під час війни місцевою владою і заявив, що спочатку потрібна перемога над ворогом, а тоді вже все інше.  “Особливо хочу звернутися до всіх представників місцевої влади в нашій країні: люди повинні відчувати, що ресурси бюджетів використовуються справедливо і правильно”, — закликав президент.

 

Але щось пішло не так… І в Дрогобичі вирішили, що піар і картини — це якраз на часі.

 

 

 

 

User Image
Ольга Піліщук
Відео