Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобицька міськрада придбає автомобіль за 1,6 мільйона гривень
27 Січня, 19:46
logo-black

Дрогобицька міськрада придбає автомобіль за 1,6 мільйона гривень

Відділ освіти Дрогобицької міськради придбає мікроавтобус у топовій комплектації за 1,6 млн. гривень. Відповідний тендер опублікували на порталі ProZorro.

Посадовці планують придбати мікроавтобус Hyundai Staria, вартість якого стартує від 1,09 млн гривень. Відповідно до тендерної документації, автомобіль повинен бути 2021 року виготовлення, з об’ємом двигуна 2,2 літра.

gt-news-hyundai-staria-1-min

Дилерські центри пропонують зазначений автомобіль у чотрьох комплектаціях: Comfort – 1,09 млн гривень, Business вартістю  1,1-1,2 млн гривень, Business+ ціною 1,3-1,4 млн гривень та TОП комплектація за 1,6 млн гривень, яку й планують придбати у Дрогобицькій міськраді.

У топовій комплектації автомобіль обладнаний розширеним пакетом активної безпеки, системою попередження для безпечного виходу з автомобіля та системою відеомоніторингу «сліпих» зон.

 

photo_5_staria_premium_int

Також в топовій комплектації передбачена можливість відкривання пасажирських дверей і багажника з пульта та  мультимедійна система з кольоровим сенсором 10,25 дюйма.

Серед відмінностей цієї комплектації, яку вибрали чиновники, це оббитий замшею салон та режим екстра-комфорту Relaxation Seat в одне натискання.

photo_6_staria_premium_int

Провести аукціон та обрати чиновники планують 14 лютого. Додамо, відповідно до даних аналітичної системи Youcontrol, відділ освіти володіє 11 транспортними засобами.

Зокрема, серед них 7 автобусів марки ГАЗ 1999 року, два ATAMAN 2021 року, ЕТАЛОН 2019 року, ТУР 2009 року, два автобуси Баз 2011 та 2013 року, два з яких передбачені для перевезення дітей.

Окрім того, у власності управління є два легкових автомобілів УАЗ 1987 року та HYUNDAI сірого кольору 2016 року випуску.

Як повідомляла Львівська мануфактура новин, посадовці Борислава придбали собі авто за майже 1 млн гривень.

Схожі новини