Дрони, а не стадіони: під Львівською ОВА провели 70 одиночних пікетів (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрони, а не стадіони: під Львівською ОВА провели 70 одиночних пікетів (ВІДЕО)
15 Вересня, 19:13
logo-black

Дрони, а не стадіони: під Львівською ОВА провели 70 одиночних пікетів (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 вересня, об 16.:30 біля Львівської військової адміністрації відбувся одиночний пікет відомого волонтера та активіста Святослава Літинського, до якого приєдналися близько 70 осіб.

Метою заходу було вкотре звернути увагу керівництва ЛОВА на нераціональне розподілення великих сум коштів на некритичні витрати в часі війни.

«Львівська обласна військова адміністрація передбачила 30 мільйонів на спорткомплекс у Камянці-Бузькій. Багато некритичних витрат по капітальних ремонтах доріг, каналізацій. У с.Малечковичі терміново під час повномасштабного вторгнення потрібно зробити каналізацію, на яку виділили десятки мільйонів. Подібних витрат, які не є першочерговими, я за два дні знайшов на 5 мільярдів гривень лише у Львівській області», – зазначив Святослав Літинський.

До протесту приєдналося близько 70 місцевих активістів, волонтерів, військових та небайдужих громадян, які провели власні одиночні пікети, адже проведення масових заходів під час воєнного стану заборонено.

«Я дуже сподіваюсь, що Львівська ОВА та інші міські ради та адміністрації дослухаються до того, що ми не можемо витрачати гроші на наш комфорт, якщо не забезпечені базові потреби армії. Наразі я не маю іншого шляху впливу на владу, ніж робити пікети», – додав Святослав.

Нагадаємо, що 9 вересня відбувся перший одиночний пікет Святослава Літинського.

Також сьогодні на youtube-каналі LMN в проєкті “Погляд з хмарочоса” дивіться розмову зі Святославом Літинським про те, чому голови громад і керівництво Львівщини так бездумно витрачають кошти на стадіони, бруківку та інші популістські справи.

Відео