Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дубляни: йшов шостий день без води
18 Жовтня, 14:20

Дубляни: йшов шостий день без води

Воду люди купують або возять із джерела

У Дублянах поблизу Львова ситуація із водою так і не вирішилася. Люди продовжують купувати її по 80 копійок за літр або ж привозять із джерела зі Львова.

Сьогодні мешканці ходили в Аграрний університет, який є власником водомережі, проте конкретної відповіді так і не отримали. Тому погрожують сьогодні о 17:00 заблокувати трасу Київ -Чоп.

Через деякий час «делегація» ходила біля 29 будинку і ніби-то щось вирішували, що робити далі, – розповіла місцева мешканка Дана Щербакова.

Вона також сказала, що вчора воду таки пробували вмикати. Та через кілька хвилин прорвало ще одну трубу.

Люди нарікають на ректора ЛНАУ, який навіть не намагається вирішити питання.

Якщо б він мав елементарну повагу до людей, мав хоч трохи відповідальності перед людьми, які йому платять такі великі кошти, він би ще в суботу організував роботу. Але жодної міри він не прийняв, – сказала Дана Щербакова.

Додамо, що на воду у Дублянах люди скаржились навіть тоді, коли вона ще текла із кранів. Кажуть, що через жовтуватий колір білий одяг прати у ній не можуть.

Нагадаємо, у Дублянах багатоквартирні будинки залишились без водопостачання через аварію в на водогоні. Власником мережі є університет. Проте як тільки лагодять один прорив, виникає інша проблема.

Вирішити ситуацію можна тоді, коли місто візьме на баланс водомережу. В навчальному закладі кажуть, що вже давно хочуть це зробити, проте міська влада не іде назустріч.

Схожі новини