Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дубневичі та їх посіпаки в обласному керівництві забули про гальма», – Володимир Гірняк
15 Січня, 14:01

«Дубневичі та їх посіпаки в обласному керівництві забули про гальма», – Володимир Гірняк

Депутат Львівської обласної ради Володимир Гірняк у своєму блозі для zaxid.net назвав першого заступника голови ЛОДА Василя Лозинського «репрезентантом інтересів великої родини Дубневичів». А наближених до них людей в обласному керівництві – посіпаками, що наживаються на державних коштах.

Нагадаємо, у суботу, 11 січня, у Львівській ОДА зібралися чиновники, аби розподілити кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Для Львівщини у 2020 році передбачили 360 млн грн. Про цю зустріч було відомо обмеженій кількості людей, журналістів на неї не запросили.

«За дивним збігом обставин, пріоритет у розподілі – за чотирма районами, які в народі вже давно нарекли вотчиною Дубневичів – Пустомитівський, Городоцький, Мостиський та Самбірський, – пише Гірняк. – Дубневичі та їх посіпаки в обласному керівництві у своєму непереборному бажанні контролювати державні фінансові потоки, наживатись на них і присвоювати собі заслуги, спонсором яких є державна казна, забули про гальма. Пояснення першого заступника голови ЛОДА пана Лозинського, (який є репрезентантом інтересів великої родини Дубневичів), мовляв, «якщо говорити про розподілення коштів по районах, то, мабуть, зараз буде збережений невеличкий дисбаланс. Ми будемо завершувати ті об’єкти, які розпочалися», то краще би він просто мовчав».

Гірняк наголошує, фінансування перехідних об’єктів має бути збалансоване територіально.

«Чи школа на Турківщині менше «горить», аніж в Городку, а реконструкція площі Ринок в Золочеві менш важлива за площу Ринок в Дрогобичі? Чи це ми в своїх кращих традиціях до місцевих виборів готуємось і треба щось показати електорату?», – зазначає депутат.

Каже, навіть минулими роками не було такого, щоб обласна комісія з розподілу дефеерерних коштів збиралась мало не підпільно, без участі громадськості, без дискусії.

«Маємо докорінно змінити правила гри в регіоні. І дуже би хотілося, аби вони суттєво змістилися в сторону прозорості, справедливості і чесних пріоритетів», – наголосив Гірняк.

Схожі новини