Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дубневичі вже про все домовились», – заступник голови облради Володимир Гірняк
17 Вересня, 16:32
logo-black

«Дубневичі вже про все домовились», – заступник голови облради Володимир Гірняк

Незважаючи на зміну влади в Україні, Львівщина й далі залишається під керівництвом Ярослава і Богдана Дубневичів. Про це в інтерв’ю виданню «Діло» заявив заступник голови Львівської обласної ради, член “Громадянської позиції” Володимир Гірняк.

Нагадаємо, 10 вересня, депутати визнали незадовільною роботу заступників голови Львівської облради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка. Зробили це за відсутності останнього, оскільки Гірняк перебував на лікарняному. Опісля підтримали звернення до уряду та АРМА щодо Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ. Обидві належать братам Дубневичам. Торік ці електростанції арештували: ймовірно, там незаконно привласнили газу на 1,7 млрд грн. АРМА передала ці ТЕЦ новому управителю.

«В тому зверненні бракує одного – передайте назад Дубневичам ТЕЦ, – каже Гірняк. – Так реальні власники регіону, брати Дубневичі, всім стверджують, що з новою владою вже про все домовились. Тобто, Львівщина далі залишається під керівництвом Дубневичів».

Додає, що аналогічне звернення голова ЛОР Олександр Ганущин пропонував депутатам прийняти торік.

«Я сказав, що ми не можемо це робити, це був один з перших конфліктів з головою облради, – каже Гірняк – Вони (брати Дубневичі – ред.) нажили на нас 1,7 млрд грн. Тільки за 2014-й і частину 2015 року. Можливо, нові управителі не зовсім справляються з цією ситуацією, але в цьому звернені однозначно вартувало би звернути увагу на те, що треба покарати винних осіб і притягнути до кримінальної відповідальності».

Як відомо, після засідання сесії Олександр Ганущин порадив своїм заступникам писати заяви на звільнення. Володимир Гірняк не поспішає це робити.

«Я хочу прозвітувати, – наголосив він. – Маю на це право і буду цього вимагати. Обдумую, як правильно зробити це юридично, бо питання фактично вже пройшло. Хочу прийти до депутатів і розповісти, що, на мою думку, зроблено ефективно».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини