Дві університетські лікарні Львова отримуватимуть фінансування за програмою медичних гарантій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дві університетські лікарні Львова отримуватимуть фінансування за програмою медичних гарантій
16 Квітня, 15:29

Дві університетські лікарні Львова отримуватимуть фінансування за програмою медичних гарантій

Лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика отримуватимуть фінансування за надання медичних послуг за програмою державних медичних гарантій. Про це повідомили 16 квітня в МОЗ України.

«Прийняте урядом рішення дозволяє першим двом університетським лікарням працювати за програмою медичних гарантій, а отже, сформувати стійку фінансову базу для забезпечення якісної меддопомоги та підготовки висококваліфікованих фахівців. Кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички на практиці, а пацієнти – отримувати ефективне лікування», – повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Додамо, університетську лікарню, як повідомляли раніше МОЗ, планують створити з урахуванням європейського досвіду, зокрема, нідерландської клініки Erasmus МС . Ця лікарня є найбільшим університетським медичним центром у Нідерландах.

Відео