Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Директору Самбірського комунального підприємства спалили авто
16 Жовтня, 14:00
logo-black

Директору Самбірського комунального підприємства спалили авто

Сьогодні вночі  директору Самбірського комунального підприємства  «Об’єднане» Євгену Квасу спалили автомобіль «Мерседес» 2007 року. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Пан Євген пов’язує це з тим, що вчора Самбірський суд виніс рішення про поновлення на посаді його попередника Романа Затварського.

“Це сталось вчора вдень, а вночі мені спалили машину. Як на мене, це певний тиск від попередників на мера, щоб вибити мене. Ми зробили дуже багато хороших речей для міста: нещодавно оновили фонтан, тривають роботи з реконструкції полігону. Але декому це не подобається”, – розповідає LMN Євген Квас.

Чоловік каже, що це вже не перша неприємна ситуація, пов’язана, на його думку, з попередньою міською владою. 

“Три тижні мене перестріли нетверезі чоловіки і побили. Я зняв побої, відкрито кримінальне провадження. Але мені страшно подумати, що буде далі”, – каже Євген.     

Попереднім мером Самбора був Тарас Копиляк. Пан Євген розповідає, що газета “Самбірська газета” часто критикує роботу чинного мера та комунального підприємства. А її редактор, за словами пана Євгена, знаходиться у родинних зв’язках паном Копиляком.

“Мені просто страшно, що буде далі, якщо вони використовують такі методи”, – каже пан Євген. 

Схожі новини