Дитячі садки у Львові з наступного тижня не закриють: міська влада заспокоїла батьків дошкільнят | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дитячі садки у Львові з наступного тижня не закриють: міська влада заспокоїла батьків дошкільнят
14 Жовтня, 09:17

Дитячі садки у Львові з наступного тижня не закриють: міська влада заспокоїла батьків дошкільнят

Дитячі садки у Львові продовжать працювати навіть під час посиленого карантину із 18 жовтня, але з додатковими карантинними вимогами та перевірками. Батьків дошкільнят, які хвилювалися через посилення карантинних правил з наступного тижня, заспокоїв перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, передає Tvoemisto.tv.

«Садки працюватимуть на прийом, але будуть посилені додаткові заходи контролю за масковим режимом, відвідуванням і заходом у будівлю, розміщенням дітей. Будуть жорсткіші вимоги і перевірки. З понеділка будемо їх фіксувати», – повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що з понеділка, 18 жовтня, Львів житиме за новими карантинними правилами. Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.  Дитячі розважальні центри теж мають призупинити свою діяльність на час нової хвилі коронавірусу. Таке рішення прийняла 13 жовтня міська комісія ТЕБ і НС.

Фото: ілюстративне

 

  • 0
  • 188
Відео