З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилам: кого зачеплять обмеження | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилам: кого зачеплять обмеження
13 Жовтня, 17:15

З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилам: кого зачеплять обмеження

Вже з понеділка, 18 жовтня, Львів житиме за новими карантинними правилами. Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля. Таке рішення прийняла 13 жовтня міська комісія ТЕБ і НС, повідомив мер Львова Андрій Садовий.

“Складні часи потребують оперативних і непростих рішень. Щойно завершилось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій”, – написав голова та додав, де саме будуть відчутні зміни.
Культура
Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.
Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.
Музичні школи на двотижневих канікулах.
Народні доми, гуртки та секції – не працюють.
Бібліотеки працюють лише на видачу книг.
Торгівля
Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.
Заклади громадського харчування
Режим роботи – до 23:00.
Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.
Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.
Спортзали
Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.
Готелі та хостели
Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.
  • 0
  • 2058
Відео