Дитячий садок «Казка», який постраждав від ракети, відновив роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дитячий садок «Казка», який постраждав від ракети, відновив роботу
01 Квітня, 14:22

Дитячий садок «Казка», який постраждав від ракети, відновив роботу

Дитячий садочок «Казка», який влітку зазнав руйнувань внаслідок ракетного удару, від сьогодні відновив свою роботу. Про це повідомляє ЛМР.

В міській раді зазначили, що руйнування були дуже суттєвими, тож навчальний заклад потребував капітального ремонту.

«Цей садочок в нас найбільше постраждав внаслідок ворожого обстрілу. Ракета влучила в 15 метрах від будівлі садка, тому тут були вибиті всі вікна, всі двері, дуже сильно постраждала покрівля, тому нам потрібно було капітально відремонтувати будівлю. Найбільше часу пішло на відновлення перекриття, адже воно почало просідати не одразу. Був великий проєкт, тому роботи тривали від серпня і дотепер», – розповів Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

На відновлення дитячого садочку «Казка» з міського бюджету було виділено 12,3 млн грн.

На сьогодні садочок повністю відремонтували і він відновив свою роботу. У дошкільному закладі «Казка» працюють всі 6 груп, тож його можуть відвідувати 140 дітей, як це й було раніше.

«Сьогодні у стіни своєї «Казки» повернулися наші дітки, які після ракетного удару відвідували інші дошкільні навчальні заклади в районі. Ми дуже радіємо, що наш садочок знову наповнений дитячим сміхом», – поділилась директорка дитячого садочку «Казка» Ірина Кирда.

Додамо, що ще тривають роботи з відновлення прогулянкового ігрового майданчика, оскільки роботи ускладнені погодними умовами, а також тим, що на місці вирви після ракетного удару постійно осідає ґрунт.

Відео