Дитячий оркестр з Пустомитівщини використали на акції проти поліції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дитячий оркестр з Пустомитівщини використали на акції проти поліції
11 Жовтня, 15:58

Дитячий оркестр з Пустомитівщини використали на акції проти поліції

У п’ятницю, 11 жовтня, невідомі організували у Львові акцію протесту – вимагали відставки очільника поліції Львівської області Василя Віконського. Організатори провели імпровізований «похорон», який супроводжував шкільний оркестр із села Пикуловичі, що в Пустомитівському районі, повідомляє zaxid.net.

Близько 10:00 під стіни Головного управління поліції у Львівській області катафалком підвезли труну, наповнену сувенірними доларами, і поставили її перед входом в управління. Усю акцію протесту супроводжувала жива музика. На початку похоронної ходи траурні композиції грав дитячий духовий оркестр.

Діти пояснили, що їх відпросила вчителька. Керівник оркестру, який не захотів називати своє ім’я, розповів, що їхній дитячий оркестр «попросили взяти участь в доброчинній акції і зіграти на похороні». Хто саме і за скільки попросив дітей зіграти на похороні чоловік пояснити не захотів.

У школі розповіли, що музичного керівника звати Богдан Мацевко. Саме він  відпросив десятьох школярів з уроків на виступ у Львові. За словами директорки школи, вона не знала, що діти гратимуть похоронні марші під час акції протесту. Жінка повідомила, що без вагань відпустила дітей, бо думала, що вони виступатимуть на концерті до Дня захисника України.

«Раніше вони в нас ніколи не грали похоронних маршів», – розповіла Ольга Штойко.

Один з організаторів акції протесту, член «УСУ АТО» Руслан Муцин  прокоментував участь дітей.

«Ми зверталися в похоронний оркестр, а кого дали, того дали», – пояснив.

Фото: zaxid.net (на головному фото дитячий оркестр виступає на День Незалежності України)

  • 0
  • 591
Відео