Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дитину породіллі-втікачки забере бабуся: жінка працює в дитячому садочку
09 Квітня, 18:50

Дитину породіллі-втікачки забере бабуся: жінка працює в дитячому садочку

33-річну Ксенію Попову з Херсона, яка 6 квітня у Львівському обласному перинатальному центрі залишила новонароджену дівчинку, досі не знайшли. Натомість у Львів приїхала її 59-річна мама, яка готова забрати внучку. У службі у справах дітей готують всі документи для передачі новонародженої дівчинки, повідомляє Zaxid.net.

Нагадаємо, жінка у лікарняному халаті, светрі та тапочках вийшла з пологового будинку. Назад вона не повернулася. Її пошуком зайнялася поліція та місцеві активісти.

Начальник служби у справах дітей Львівської міськради Ростислав Тимків повідомив, що зараз дитині оформляють свідоцтво про народження. Після цього бабусі дадуть дозвіл забрати внучку з пологового. Жодних перешкод чи застережень щодо цього немає.

“У нас є відповідні документи служби у справах дітей міста Херсона. Вони були за адресою майбутнього проживання дитини, є відповідні акти, характеристика на бабусю з місця роботи. Тобто, у нас немає ніяких підстав відмовити їй забрати дитину з пологового будинку”, – каже Ростислав Тимків.

59-річна жінка проживає у Херсоні у трикімнатній квартирі з іншою донькою (не мамою дитини), де є всі умови для виховання малюка. Також відомо, що вона працює у ясельній групі дитячого садка.

Львівські соцслужби готові в разі потреби допомогти бабусі з проживанням на деякий час у Львові, якщо виникнуть труднощі з переїздом до Херсона.

Маму дитини досі розшукує поліція. Відомо, що Ксенія Попова не спілкувалася з родичами у Херсоні, а проживала деякий час у Львові. Її рідні навіть не знали, що вона була вагітна.

У жінки є ще двоє дітей. Влітку 2017 року її вже оголошували у розшук у Херсоні.

Фото: Точка доступу.

  • 0
  • 2365
Схожі новини