Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Електроенергію двох ТЕЦ Львівщини розподілятиме компанія-видобувач торфу
18 Вересня, 20:49

Електроенергію двох ТЕЦ Львівщини розподілятиме компанія-видобувач торфу

Агенство з розшуку та менеджменту активів визначилося з новими управителями двох ТЕЦ у Львівській області. Управителем з розподілу електричної енергії відтепер стане «Альтернатива- Т-ХХІ», основним видом діяльності якої, згідно з даними Opendatabot, є добування торфу, а статутний капітал становить лише 30 тис. грн., – пише Стопкор.

Зі слів директора ТОВ НВП “Енергія-Новоярівськ” Андрія Гнатуша, директор фірми ТОВ «Альтернатива- Т-ХХІ» є одночасно заступником директора ще одного підприємства – «Гарант Енерго-М». Саме з ним було вирішено продовжити ще на рік дію договору управління у частині розподілу електричної енергії, що виробляється на ТЕЦ у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Директор Новороздолівської ТЕЦ Євген Коза, каже минулого року ця компанія не впоралась із покладеними на неї обов’язками управителя.

«Гарант Енерго-М” працював протягом минулого року без автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, тим самим порушив всю енергосистему країни. Це вже призвело практично до катастрофи. Але АРМА не бере чомусь цього до уваги», – говорить Коза.

Зі слів директора Новороздільської ТЕЦ керівництво «Гарант Енерго-М» було не готовим до опалювального сезону, навіть попри запевнення в протилежному.

«Управитель «Гаранта» переконував шановну комісію тендерного комітету, що Новороздільська ТЕЦ готова до опалювального сезону на 90%, що все зроблено, теплоцентралі заповнені водою, однак це все неправда. Теплоцентралі сухі, порвані, невідремонтовані й до опалювального сезону Новороздільська ТЕЦ не готова. На 99% не готова!», – наголосив він.

Нагадаємо, АРМА оголосило конкурс на управління двома ТЕЦ на Львівщині, який викликав немало питань у преси. На думку директора ТОВ НВП «Енергія-Новоярівськ» Андрія Гнатуша, в АРМА робили все для того, щоб залишити управління двома теплоенергоцентралями в руках «Гарант Енерго-М», а не комунальних підприємств міста.

Схожі новини