Ремонт дороги Бориня-Боберка на Турківщині продовжать у наступному році | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ремонт дороги Бориня-Боберка на Турківщині продовжать у наступному році
03 Грудня, 17:09

Ремонт дороги Бориня-Боберка на Турківщині продовжать у наступному році

Цього року дорожники відремонтували 5 км автомобільної дороги Бориня-Боберка на Турківщині із запланованих 10. Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, весною ремонт планують продовжити. Для цього дорожники зараз проводять земляні роботи: влаштовують канали для відводу дощової води, прокладають дренажну систему та укріплюють узбіччя.

“Дорожники працюють безперервно, аби до морозів завершити всі підготовчі роботи на дорозі в гірському регіоні, що стоїть на складних грунтах. Загальна протяжність автошляху – 30 кілометрів. Вартість ремонту – 420 мільйонів гривень.  На цей рік нам командно вдалось залучити з держдорфонду на ремонт 90 мільйонів гривень. Використали майже половину. Решта сума є перехідною на наступний рік. Окрім того, ставимо ціль – залучити додатковий фінансовий ресурс, щоб відремонтувати повністю цю дорогу. Ремонт автошляхів в гірській місцевості пришвидшить економічний розвиток краю, збільшаться туристичні потоки, а це сприятиме залученню інвестицій та створенню нових робочих місць”, – зазначив Юрій Бучко.

Це ще одна дорога Малого карпатського кола. Роботи виконує підрядна організація “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”.

Наприкінці минулого року три області: Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту “Мале Карпатське коло”.

Передусім, він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності: будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

Нагадаємо, дорожники завершують ремонт двох автомобільних доріг Малого карпатського кола, що в Сколівському районі: Славське – Хащованя та Славське –Вигода. У майбутньому вони повинні з’єднати Львівську та Закарпатську області.

Фото: ЛОДА

Відео