Керівника Жовківської лікарні звільнили з роботи: хто виконує обов’язки директора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Керівника Жовківської лікарні звільнили з роботи: хто виконує обов’язки директора
15 Лютого, 12:17

Керівника Жовківської лікарні звільнили з роботи: хто виконує обов’язки директора

Сьогодні, 15 лютого, у Жовкві звільнено директора районної лікарні Ігоря Шевціва. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Жовківської ОТГ Олег Вольський.

Наразі обов’язки директора медзакладу виконуватиме Володимир Боровик.

“Відповідно до виданого мною розпорядження – з 15 лютого 2021 року звільнено Шевціва Ігоря Євгеновича з посади директора КНП “Жовківська лікарня”. Наступний етап – проведення відкритого конкурсу для визначення нового керівника установи, про який повідомимо згодом”, – написав Олег Вольський.

Нагадаємо, що у Жовківській районній лікарні на Львівщині померло двоє пацієнтів віком 61 та 66 років. Вони були підключені до апаратів ШВЛ. Та, коли у лікарні раптово пропало світло на дві години, люди померли. Попередня причина смерті – дихальна недостатність.  У соцмережах мешканці Жовківщини підняли ґвалт. Люди не розуміли, чому в екстренній ситуації так халатно повела себе адміністрація медустанови. Звинувачували у трагедії головного лікаря Ігоря Шевціва. Мовляв, джерела в лікарні повідомили, що один із генераторів був у цей час у нього на дачі.

Згодом впродовж кількох днів у закладі працювала комісія департаменту охорони здоров’я. Представники комісії зібрали пояснення у медичних працівників, які на момент події перебували у лікарні та адміністрації. За фактом смерті пацієнтів поліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями – службова недбалість та вбивство через необережність.

Відео