Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Естонія передала Україні дрони, які росіянин намагався вивезти для потреб ворожої армії
04 Жовтня, 15:39

Естонія передала Україні дрони, які росіянин намагався вивезти для потреб ворожої армії

Естонія передала українським військовим дрони, куплені далекобійником із Пскова Володимиром Шиловим для російської армії. Про це з посиланням на естонську поліцію повідомляє Радіо Свобода.

«Пам’ятаєте безпілотники, які ми конфіскували у людини, яка намагалася пожертвувати їх для російської агресії в Україні? Так от, ці безпілотники все ж таки потрапили в Україну», – йдеться в повідомленні поліції Естонії.

Нагадаємо, що дрони купував для російської армії блогер-далекобійник із Пскова. Він оголосив про збирання коштів на їхнє придбання серед своїх підписників, а потім поїхав купувати їх до Естонії. На кордоні чоловіка затримали естонські правоохоронці. Дрони вилучили.

Суд в Естонії призначив Шилову рік в’язниці (чотири місяці в ув’язненні, решту вісім – умовно з чотирирічним випробувальним терміном). Тоді ж вирок винесли ще двом чоловікам, які допомагали Шилову: Іллі та Руслану Голембовським, які пожертвували гроші на купівлю дронів. Обох засудили до п’яти місяців в’язниці умовно з випробувальним терміном у рік і вісім місяців.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини