Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Фінансування місцевих виборів скасовується. Їх може і не бути», – громадський активіст про ймовірні зміни до бюджету
26 Березня, 12:39

«Фінансування місцевих виборів скасовується. Їх може і не бути», – громадський активіст про ймовірні зміни до бюджету

Міністерство фінансів готує скорочення видатків державного бюджету на 2020 рік. Кабмін вже надіслав Верховній Раді пропозиції щодо цих зміни. Відповідний документ опублікував у своєму Телеграм-каналі депутат Олексій Гончаренко.

Громадський активіст Андрій Смолій вважає, що запропонованим скороченням «знищується практично все».

За його словами, відповідно до цього документу, зменшується дохід бюджету на 115 млрд грн, а витрати збільшуються на 96 млрд грн.  Смолій пояснює, що таким чином дефіцит бюджету зростає в 4 рази – на 202 млрд грн.

«Покриття бюджету буде здійснюватися за рахунок внутрішніх займів (124 млрд) і зовнішніх 131 млрд», – пише Смолій.

Відповідно до інформації, яку він оприлюднив, ліквідовуються програми розвитку освіти в Україні,  регіонального розвитку та підтримка сілького господарства. Це передбачає скорочення фінансування ОТГ та виділення субвенцій.

Обсяг коштів, виділений на дорожні робити, зменшується на 8 мільярдів. Смолій пише, що передбачена повна ліквідація фінансування кіномистецтва, книги та галузі культури загалом.

Документом зменшуються витрати на спорт та людей з інвалідністю. Можливе скорочення субсидій на 8 млрд грн та знищення фінансування Українського культурного фонду.

«І найголовніше: скасовується фінансування міцевих виборів-2020! Тобто їх може і не бути», – завершив Смолій.

Депутат Гончаренко зазначає, що спочатку на місцеві вибори в 2020-му році було закладено 2 млрд 156 млн грн. Зараз хочуть виділити 1 млн 291 тисячі грн.

Нагадаємо, партія «Громадянська позиція» звертається до керівництва партій, які отримують державне фінансування, відмовитися від цих коштів і зекономити для країни майже 300 мільйонів гривень.

Схожі новини