Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Флешмоб, що єднає: у Стрілках місцеві учні спільно з дітьми-переселенцями виконали пісню “Ой у лузі червона калина”
21 Квітня, 14:29
logo-black

Флешмоб, що єднає: у Стрілках місцеві учні спільно з дітьми-переселенцями виконали пісню “Ой у лузі червона калина”

У Стрілках на Самбірщині учні місцевої школи разом із дітьми-вимушеними переселенцями записали музичний ролик, виконавши пісню, яка стала символом героїчного спротиву України – “Ой у лузі червона калина”. Про це повідомляє Стрілківська територіальна громада.

«У записі взяли участь діти з Бучі, Ірпеня, Лисичанська та інших міст, де велись або й досі ведуться бойові дії, а також діти та вчителі музичного мистецтва Стрілківської школи. Найважливішим було саме залучення діток, які змушені були переїхати до нас через війну», – зазначив один з організаторів запису, вчитель музики Ярослав Мицак.

За його словами, ці діти з задоволенням приходять на репетиції, а також беруть участь у різних місцевих активностях.

«Відколи вони приїхали, то приходять до мене займатись. Наприклад, одна дівчина Єлизавета з Києва дуже гарно грає на флейті, а хлопчик з Києва, Гордій, – на скрипці. Вони також брали участь в записі цього ролика», – зазначив вчитель.

Пан Ярослав розповів, що для запису обрали гімн Січових Стрільців, оскільки він зараз набув особливої популярності.

«Ця пісня зараз дуже модна, усі її по-різному виконують й поширюють. Це вже флешмоб, і ми вирішили також його підтримати, залучивши дітей з Бучі, Лисичанська, Ірпеня тощо», – пояснив Ярослав Мицак.

В громаді намагаються максимально залучати приїжджих дітей до різних заходів. Зокрема, за їх участю вже наступного вівторка, 26 квітня, у Стрілках відбудеться традиційний фестиваль «Полегойки, бойки».

Нагадаємо, раніше Учні Стрілківської школи записали музичне звернення до своїх ровесників з Білорусі.

Схожі новини