Підприємці перекрили дорогу в центрі Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підприємці перекрили дорогу в центрі Львова
28 Жовтня, 19:50

Підприємці перекрили дорогу в центрі Львова

Сьогодні під стінами Львівської обласної державної адміністрації зібрались близько пів сотні малих підприємців, котрі вийшли на захист власного бізнесу. Люди вимагали скасування або термінове внесення правок до закону 128-ІХ та 129-ІХ  щодо загальної, примусової фіскалізації малого бізнесу та кешбеку.

Мітингувальники переконують, ці закони ліквідують спрощену систему оподаткування, призведуть до закриття дрібних бізнесів, спонукатимуть малий  бізнес до переходу в тінь і збільшать потік трудової міграції з України.

“Ми не думали, що Зевлада мала на увазі саме ФОПів, коли говорила “Ми їх зробимо”. Усе в той час, коли великий бізнес мільярди виводить через офшори.  Тепер у групі ризику є практично вся спрощена система оподаткування. Це точно спровокує хвилю еміграції за кордон”, – каже співорганізатор акції у Львові, депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків.

На кілька хвилин на вулиці Винниченка мітингувальники демонстративно перекрили дорогу. Після завершення акції підписали Резолюцію  і віднесли її в ЛОДА та ЛОР. Також на найближчій сесії ЛМР організатори акції звернуться до місцевих депутатів із вимогою ухвалити звернення до депутатів Верховної Ради та Президента України щодо внесення зазначеного вище проекту закону до Верховної Ради як першочергового.

Акція #SaveФОП відбулась у різних містах України і її обіцяють продовжувати до тих пір, поки підприємців не почують. Наступний захід запланували на 4 листопада.

Відео