Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гірники повністю відновили роботу на шахтах
19 Червня, 11:55

Гірники повністю відновили роботу на шахтах

Сьогодні, 19 червня, всі шахти ДП «Львіввугілля» повністю відновили роботу. Про це повідомив голова профспілкового осередку НПГУ шахта «Степова» Василь Семканич, передає zaxid.net.

«Кошти одразу скеровані на виплату заробітної плати працівникам держпідприємства в розмірі 14% за квітень поточного року. Загалом заробітна плата за квітень буде погашена повністю. Кошти поступають на особові рахунки працівників. Кошти від ДП «Держвуглепостач» в сумі 30 мільйонів гривень на рахунки ДП «Львіввугілля» на даний час не надійшли. З них очікується погасити лікарняні 5 днів за рахунок підприємства та заробітна плата мобілізованим в ООС за лютий-березень
2019 року», – зазначено на офіційній сторінці ДП «Львіввугілля».

Як повідомив у себе на сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, учора на підприємство надійшли 80 млн грн.

«Фактично вирішене питання погашення боргів із заробітної платні гірникам за квітень. Як і обіцяли шахтарі, щойно кошти потрапили на рахунок ДП «Львіввугілля», вони приступили до роботи. Прикро, що робітникам довелося страйкувати, щоб привернути до себе вагу та отримати зароблене», – повідомив Михайло Волинець.

Також у вівторок, 18 червня, представники НПГУ відвідали центральну збагачувальну фабрику та переконались, що домовленості виконуються, вугілля з копалень ДП «Львіввугілля» відвантажується.

Наразі, за повідомленням голови червоноградського осередку незалежної профспілки гірників Віталія Оніжука, вирішують питання яким чином заплатити шахтарям за час страйку.

Нагадаємо, 7 червня працівники шахт «Степова» та «Межирічанська» оголосили страйк через заборговану зарплату. А 10 червня шахтарі перекрили трасу до пункту пропуску Рава-Руська.

 

Фото: Укрінформ

Схожі новини