Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голосувати можна там, де живете: ЦВК спростила процедуру зміни виборчої адреси
24 Липня, 20:54

Голосувати можна там, де живете: ЦВК спростила процедуру зміни виборчої адреси

Сьогодні, 24 липня,   Центральна виборча комісія на засіданні  ухвалила рішення про спрощення процедури зміни виборчої адреси. Відтепер від українців не вимагатимуть документ, який підтверджує фактичне місце проживання. Про це повідомляє пресслужба Центрвиборчкому.

Зокрема, комісія вирішила внести зміни до трьох своїх постанов, якими регулюється зміна виборчої адреси, щодо вимоги документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. Тепер у заяві на зміну виборчої адреси необхідно вказати лише адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

Раніше ЦВК дозволила голосувати на виборах за місцем фактичного проживання. Станом на 23 липня місце голосування на місцевих виборах змінили понад тисячу осіб.  У ЦВК зазначають, що таким правом можна скористатися до 10 вересня.

Нагадаємо, 15 липня Рада прийняла постанову про проведення в Україні місцевих виборів 25 жовтня. Учасники голосування на місцевих виборах зможуть підтримати не тільки список політичної партії, а й окремих кандидатів у цьому списку.

 

Схожі новини