Голова Жидачівської райради просить залишити на роботі хірурга, якого звинувачують у смерті хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Голова Жидачівської райради просить залишити на роботі хірурга, якого звинувачують у смерті хлопчика
09 Січня, 19:16

Голова Жидачівської райради просить залишити на роботі хірурга, якого звинувачують у смерті хлопчика

Ярина Кучерява

Голова Жидачівської районної ради Ігор Кос написав клопотання до слідчого судді Галицького районного суду Львова, у якому просить не відсторонювати від роботи хірурга місцевої лікарні, який проходить у справі про смерть 12-річного Романа Кулака. Документ оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуку батько померлого хлопчика Володимир Кулак.

Лікаря рекомендують як досвідченого і кваліфікованого фахівця.

 

«Районна рада вважає, що застосування запобіжного заходу у вигляді відсторонення від роботи терміном на 60 діб лікаря-хірурга призведе до критичної ситуації в наданні невідкладної хірургічної медичної допомоги в ургентних ситуаціях», – йдеться у клопотанні Ігоря Коса.

Його основний аргумент – у Жидачівській лікарні не укомплектований штат і відсторонення одного з трьох хірургів призведе до погіршення надання медичних послуг.

Володимир Кулак обурений цим клопотанням.

«Незважаючи на докази вини цього хірурга, голова втручається у розгляд справи, здійснює тиск на суддю своїм авторитетом, чим заважає об’єктивному висвітленню справи. Після того, як я виклав у мережу цей документ, депутати районної ради були здивовані, адже нічого не знали про таке клопотання. Вперше вони дізналися від мене про нього. Також неправда, що важко знайти хірургів для лікарні. До речі, у коментарях під текстом про це клопотання у Фейсбуці вже 5 хірургів зголосилося працювати у жидачівській лікарні, причому четверо – з інших областей, один – з Дрогобича. При бажанні можна знайти достойних фахівців», – розповів LMN батько загиблого хлопчика.

З головою Жидачівської районної ради зв’язатися не вдалося. LMN стежитиме за ходом подій у цій справі.

Нагадаємо, підозрюваного хірурга з Жидачева відсторонили від роботи на 2 місяці.

Фото: Володимир Кулак

Відео