Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Головне завдання — захистити мізки своїх громадян», – Тарас Елейко
23 Червня, 16:15
logo-black

«Головне завдання — захистити мізки своїх громадян», – Тарас Елейко

Громадський активіст, підприємець, воїн-доброволець, волонтер Тарас Елейко йде на вибори до Верховної ради разом із партією «Голос». Він балотується на 120 виборчому окрузі, що охоплює Мостиський, Городоцький райони та частину Самбірщини.

Тараса знають на Городоччині не лише тому, що там народився і виріс, але й за активну діяльність і за те, що став до лав добровольчої армії на Сході України в найгарячіший час. Нещодавно Елейко разом зі своїми земляками зіграв роль у художньому історичному фільмі «Незламні», який ініціював і відзняв священик із Городка Михайло Греділь. Більше про стрічку читайте ТУТ.

 

“Ми не вчимо історії і тому не знаємо як діяти. А потрібно всього на всього повернутися на сто років назад. Там є всі відповіді”, – каже LMN Тарас.

 

Тарас вирішив іти на вибори, бо розуміє: країні потрібні справжні зміни, і він може бути їй в цьому корисний.

 

«Моя команда, з якою йдемо на вибори, — волотери, активісти, небайдужі українці. За нами не стоять олігархи з грошима. Нам не потрібні ляльководи, — каже LMN Тарас Елейко. – Верховна Рада має працювати для суспільства. Основний мій меседж: я йду лише на одну каденцію і готовий ці 5 років щиро поволонтерити для держави. Якщо «заряджу» людей своїми ідеями — то спільно доб’ємося багато”.

 

Воїн-доброволець підкреслює, що найбільша небезпека — у наших головах.

 

«Головне завдання — захистити мізки своїх громадян. Ми програємо агресору в інформаційному просторі, а це підживлює війну, яку вже понад п’ять років маємо на Сході країни. Ми — вистояли, але мусимо перемогти в цій «невидимій війні».

 

Тарас Елейко на своїй сторінці у фесбуці закликає усіх небайдужих доєднатися до його діяльності.

 

«Друзі, настав час, коли мені потрібна ваша підтримка. Звертаюсь до вас із закликом об’єднатись і не бути байдужими. Мені важливі ваші поради та пропозиції. Що вас найбільше турбує? Яка проблема потребує першочергового вирішення? Спільними зусиллями змінимо багато!» — наголошує Тарас Елейко.

 

Елейко одружений, виховує двох доньок. Каже, заради їхнього майбутнього здатен ризикувати та робити все, що в його силах.

Схожі новини