Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гончарук написав заяву про відставку
17 Січня, 09:50

Гончарук написав заяву про відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає “Українська правда”.

“Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, що змінює країну”, – каже прем’єр.

В Офісі президента написали, що Зеленський отримав подане прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду повідомить Офіс президента.

Нагадаємо, напередодні у мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про те, що президент Володимир Зеленськийй має примітивне розуміння економіки , а себе називає «профаном» у цій сфері. Це  відео опублікували на Ютубі, та воно вже недоступне для перегляду.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стверджував, що була «склейка» фраз різних людей в різний час, яку хтось робив заради сенсації. Сам Гончарук після зливу заявив, що команду президента та уряду не зламати.

Гончарук обіймає посаду прем’єра України з 29 серпня і став наймолодшою людиною на цій посаді — йому 35 років. До цього призначення був заступником керівника Офісу президента (з 28 травня 2019 року).

Зазначимо, що у разі схвалення Верховною Радою відставки прем’єр-міністра усі міністри уряду стають виконувачами обов’язків до призначення нового прем’єра та уряду.

Фото: Укрінформ.

Схожі новини