Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Городок активно готується до Великодня: місто придбає металеву писанку
12 Квітня, 12:38
logo-black

Городок активно готується до Великодня: місто придбає металеву писанку

Юлія Швидко

У Городку, на місці у центрі, де зазвичай до Нового Року ставлять ялинку, встановлять Великодню писанку. Місцевий підприємець Євген Криса, директор ТОВ «Писанка», продасть її місту всього за 58 тис грн. Каже, що це навіть не собівартість виробу. Писанка зроблена з металу. Це ручна робота.

«Можемо говорити, що пан Євген Криса практично її дарує Городку. При реальній вартості у 200 тисяч гривень, ми її отримаємо за 58 тисяч. Хотів би, щоб ця писанка постійно прикрашала центр міста. Але після свят на деякий час доведеться її демонтувати. Хочемо у центрі постелити художню бруківку. І знову ж таки нам на допомогу прийшов місцевий підприємець Олег Когут, який знайшов дорожнього дизайнера, що запропонував цікавий візерунок. Також пообіцяв оплатити його послуги», – розповідає LMN міський голова Городка Роман Кущак.

Мер Городка зазначає, що на цьому місці раніше уже стояла величезна писанка. Її теж розмалюють до свят.

«Її ми відшпаклювали та віддали у Малу академію мистецтв. Могли запросити фахових майстрів, але вирішили, що нехай краще розмалюють місцеві діти. Перед Великодніми святами захотілося чогось теплого та щирого», – додає Роман Кущак.

Фото: Городоцька міська рада

Схожі новини