Городоцький спортивний клуб вкотре зайняв призові місця на змаганнях | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Городоцький спортивний клуб вкотре зайняв призові місця на змаганнях
27 Листопада, 21:30

З 23 по 24 листопада в Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з Тхеквондо ВТФ “Кубок Любарта”

У ньому взяв участь і Городоцький місцевий Спортивний Клуб «Школа Олімпійського Тхеквондо “Фаворит”. Загальний здобуток команди –  7 золотих, 5 срібних, 3 бронзових медалі.

Переможцями стали: Голдак Дмитро (4:24,2:43,21:45), Понізовський Денис (52:0, 34:16), Понізовська Олена (45:4), Дунас Ярослав (28:6,20:0,29:8), Яким’як Марта (32:11), Тимофєєва Марія (6:27). Ніколайчук Каміла (3:0).

“Усі бої переможці закінчували достроково, не залишаючи шанси суперникам на боротьбу. Про що говорить бій Каміли, який не тривав навіть 20 секунд. Лише 4 фінальних поєдинки, які видались не легкими. Ми упустили з різницею у 2 бали”, – повідомив один з тренерів клубу В. Балагур.

Варто відзначити призерів змагань: Антонишин Максим, Лисишин Ігор, Каличак Христина, Кунинець Анастасія, Мусатова Вікторія. – срібло,  львів’янин Піхлик Маркіян та Дунас Тетяна – бронза.

Паралельно з Всеукраїнським турніром проходив відкритий чемпіонат Луцька, в якому здобутки команди не гірші: Гаврилюк Дмитро – золото, Барбарич Максим – срібло, Русин Максим – бронза.

У загальній статистиці “Фаворит” посів друге загальнокомандне місце, поступаючись команді Рівненського обласного осередку лише по кількості срібних медалей. А тренера клубу Назарія Котяша визнали найкращим тренером турніру в медальному заліку.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Нагадаємо, на початку листопада  Василь Котяш став чемпіоном України із тхеквондо ВТФ. Одним із тренерів був його брат Назарій.