Громадам Львівщини пропонують гранти на суму до 12 тисяч євро | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Громадам Львівщини пропонують гранти на суму до 12 тисяч євро
09 Травня, 19:08

Громадам Львівщини пропонують гранти на суму до 12 тисяч євро

Громади Львівщини, де є не менше сотні зареєстрованих ветеранів конфлікту на сході України, мають можливість подавати заявки на участь у проекті «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Цей проект впроваджує Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вона передбачає гранти для ініціативним групам громад — до 12000 євро. Ці кошти мають бути спрямовані на впровадження соціальних, культурних, освітніх, спортивних та інших ініціатив.

Також у кожній громаді організовуватимуть тренінги зі соціального згуртування, інтеграції, залучення коштів для розвитку громади, а також підготовки грантових проектів. Для цього до проекту залучений виконавчий партнер Громадська організація «Молодіжна організація «СТАН». Окрім усього передбачене надання кваліфікованої психологічної підтримки ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам.

Одним із ключових результатів проекту є зменшення соціальної напруги між учасниками бойових дій та громадою, їхня інтеграція в цивільне життя, залучення ветеранів до суспільного життя громади.

Для того, щоб взяти участь у проекті, громади мають відповідати таким критеріям:

– кількість зареєстрованих ветеранів конфлікту на сході України становить не менше як 100 осіб;

– є ініціативна група щонайменше з 15 осіб — група обов’язково має також включати представників соціально уразливих груп, таких як ВПО, національні меншини, люди з інвалідністю та ін., а також представників різних професійних груп, місцевої влади, людей різного віку та інших активних мешканців громади; обов’язкова кількість ветеранів конфлікту на сході України у складі ініціативної групи має становити не менше ніж 50% від загальної кількості;

– наявний попередній план та ідеї із соціальних, культурних, освітніх заходів соціального згуртування, включаючи заходи, спрямовані на захист прав ветеранів конфлікту на сході України, підтримку реінтеграції та зменшення стигматизації ветеранів;

– є діючий об’єкт соціальної інфраструктури в комунальній власності, який надає соціальні послуги населенню та широко використовується усіма представниками громади — ветеранами, місцевими жителями, ВПО, національними меншинами та етнічними групами, людьми з інвалідністю;

– існує потреба в професійній підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації ветеранів конфлікту на сході України, що проживають у громаді, задля подальшого розширення їхнього доступу до економічних можливостей.

Для участі необхідно заповнити заявку та надіслати на адресу: aeremina@iom.int

Відео