Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Громадськість Львова контролюватиме розслідування підпалу авто журналістів
31 Січня, 12:32

Громадськість Львова контролюватиме розслідування підпалу авто журналістів

Львівські журналісти та громадські діячі звернулися із спільною заявою до керівництва обласної та міської поліції у найкоротші терміни знайти винних  у підпалі автомобіля Галини та Василя Терещуків. Подружжя – знані у місті медійники.

Нагадаємо, у ніч на 30 січня невідомий чоловік у капюшоні підійшов до їхнього авто «Mitsubishi Colt», припаркованого у дворі.  На переднє скло, під щітки, поклав якісь пакети та підпалив їх. Вогонь випалив перед машини.

Авто постійно користувалася Галина Терещук, яка є кореспонденткою «Радіо Свобода».

Поліція розслідує інцидент за статтею «пошкодження майна журналіста». Громадськість Львова вважає, палія знайти неважко, адже є свідки злочину та відео з камер спостереження.

Терещуки стверджують, що особистих ворогів не мають, обоє – неконфліктні.

«Підпал є прямим свідченням тиску на професійну та неупереджену журналістику. Подружжя відоме своєю активною суспільною позицією, розкриттям бандитських схем та неупередженого висвітлення міських проблем, – йдеться у заяві громадськості міста. – Звертаємось до небайдужих мешканців Львова, Львівщини, Галичини за допомогою! Уважно слідкуйте за ходом розслідування щодо підпалу авто. Просимо максимального репосту цього повідомлення».

Автори заяви наголошують, що цей напад – не перший випадок залякування львівських журналістів та громадських активістів. Від керівництва обласної та міської поліції вимагають також проведення спільної прес-конференції щодо ходу попереднього розслідування справи та всіх відомих наразі обставин.

Нагадаємо, однією з перших співчуття та готовність допомогти Галині Терещук висловила Українська Галицька партія

Схожі новини