Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«ГАЛ-КАТ» Доскіча вже у Старому Самборі. Юрій Доскіч – кандидат  №1
19 Жовтня, 12:22

«ГАЛ-КАТ» Доскіча вже у Старому Самборі. Юрій Доскіч – кандидат №1

Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Торговий Дім» «ГАЛ-КАТ» минулого місяця отримало нове місце реєстрації.

Натомість, Старий Самбір отримав нового платника податків. «ГАЛ-КАТ», генеральним директором котрого є кандидат в депутати до обласної ради Юрій ДОСКІЧ, зареєстровано на вулиці Гайова.

Отже, доволі прибуткова компанія відтепер платитиме у скарбницю старосамбірської громади податки.

Планована сума податку від діяльності підприємства –  приблизно  до двох мільйонів гривень у загальний річний бюджет. Це доволі вагомий внесок.

Оскільки громади переходять на самофінансування, то ці кошти можуть стати рятівним засобом для нової громади, що буде стартувати самостійно. Зрозуміло, що новим місцевим керівникам, котрі прийдуть до управління така підтримка дуже необхідна. Адже при потребі цими фінансами можна закрити потреби матерям для догляду за дітьми, пенсіонерам, особам з інвалідністю.

 Юрій ДОСКІЧ у виборчому списку кандидатів до Львівської обласної ради від партії «Слуга народу» очолює список кандидатів. Юрій Доскіч йде першим номером.

«Юрій Доскіч завжди перший у всьому. У бізнесі: металургійне підприємство «ГАЛ-КАТ» успішно працює на ринку 20 років. У благодійності: Фонд Доскічів упродовж 15-ти років допомагає дітям, лікарням, громадам, храмам та різним потребуючим», — розповідають представники команди Доскіча.

 

Схожі новини