Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хлопцеві із Старосамбірщини заново пришили відірвану руку
04 Березня, 20:15

Хлопцеві із Старосамбірщини заново пришили відірвану руку

23-річному Нестору із Старосамбірського району дивом вдалося врятувати ліву руку. Хлопець пошкодив її під час роботи на будівництві. Закладав суміш у бетономішалку, як хтось раптом її увімкнув, – пише Захід.нет.

Руку хлопця затягнуло у машину і сильно пошматувало. Фактично рука трималася лише на шматочках шкіри. Кістка, судини, нерви, сухожилля – все було пошматоване. Хлопець намагався допомогти собі правою рукою і йому розтрощило ще й палець на правиці.

До львівської лікарні швидкої медичної допомоги хлопця привезли з важкою зовнішньою кровотечею. При таких травмах, як правило, проводять ампутацію. Але хірурги вирішили спробувати врятувати хлопцеві руку.

Операція тривала шість годин. Ліва рука хлопця була ушкоджена в критичній зоні, де зосереджені дрібні судини, артерії, нерви, а у пацієнта ще й були повністю вирвані сухожилля. Операція була надважкою.

«Операція була важкою, доводилося руку збирати поетапно. Збирали і фіксували кістку, під мікроскопом зшивали судини, нерви, сухожилля. Нам дуже хотілося врятувати хлопцеві руку, тож ми з нетерпінням чекати три дні, протягом яких мало стати відомо – працює рука чи ні. Минуло вже п’ять днів, рука працює, хлопець ворушить, згинає пальці. І це тішить», – розповів Гнат Герич.

Під загрозою ампутації був і четвертий палець на правій руці. Його також довелося збирати докупи по частинах.

За словами хірурга попереду на хлопця чекає ще кілька коригуючи операцій, але вони вже нескладні. Медики обіцяють ліва рука і палець на правій руці у хлопця будуть працювати повноцінно.

ФОТО: ілюстрація

  • 0
  • 11482
Схожі новини