Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Холодів більше не буде: львівські бабаки підтвердили прихід весни
15 Лютого, 14:53
logo-black

Холодів більше не буде: львівські бабаки підтвердили прихід весни

Сьогодні, 15 лютого, в Львівському еколого-натуралістичному центрі традиційно відзначили День бабака. Але вперше за 12 років – бабаків не будили і не прогнозували весну. Вона вже і так настала, адже тваринки вже давно прокинулись.

На подвір’ї натуралістичного центру нині в обід зібралося більше 50 дітей і їхніх батьків. Але замість традиційного прогнозу на весну, учасники свята намагались відповісти на питання, чому не було зими.

«З учасниками нашого центру намагалися розгадати, а куди ж ділася зима. Так склалося, що цього року, із затяжної осені, ми просто перейшли у весну. Бабаки наші Марусі і Мишко вже давно прокинулись і сьогодні вели себе надиво жваво і рухливо. Вперше за 12 років. Чому? Та бо відчули, що вже весна, холодів більше не буде і вони вже давно вийшли з цього зимового стану гальмування», – каже Ігор Антахович із Львівського натуралістичного центру.

Нагадаємо, три бабаки – дві самки Марусі та самець Мишко, – які мешкають в Львівському еколого-натуралістичному центрі, прокинулись ще наприкінці січня зі зимової сплячки. Таке у Центрі трапилося вперше, кажуть екологи. У попередні роки бабаки ніколи не виходили зі своїх раніше, ніж на Стрітення, 15 лютого.

Схожі новини