Готують до операції: на Золочівщині 5-річну дівчинку за щоку вкусила кобила | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Готують до операції: на Золочівщині 5-річну дівчинку за щоку вкусила кобила
22 Липня, 10:09

Готують до операції: на Золочівщині 5-річну дівчинку за щоку вкусила кобила

У вівторок, 20 липня, 5-річну дівчинку з одного зі сіл Золочівщини (на території колишнього Буського району) за щоку вкусила кобила. Зараз дитина перебуває в опіковому відділенні 8-ї міської клінічної лікарні, повідомляє Буський медіа портал.

«Дитина хотіла погладити лоша, а поруч була кобила, яка й вкусила маленьку за праву щоку. Дефект м’яких тканин доволі великий, розміром приблизно 5 на 8 сантиметрів. Дівчинку зараз готують до операції», – розповів завідувач опікового відділення лікарні Василь Савчин.

Нагадаємо, що у цей же день в одному зі сіл Львівського району 6-річний хлопчик серйозно травмувався під час гри з петардою. Внаслідок вибуху йому відірвало чотири пальці на руці. Під час інциденту разом з дитиною в будинку була матір. Вона знайшла сина на підлозі із закривавленою рукою.

А в селі Станіславчик, що недалеко Бродів, справжній переполох зчинила козуля. Дика тварина, яку змалечку намагалися приручити у місцевій родині, підрісши, вдарила трьох дітей та дорослого жителя села. Люди почали скаржитися на небезпечне сусідство.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 1721
Відео