Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Гроші вкрадені через фірми-прокладки»: червоноградські гірники відмовилися спуститися в шахту
26 Квітня, 15:34

«Гроші вкрадені через фірми-прокладки»: червоноградські гірники відмовилися спуститися в шахту

Сьогодні, 26 квітня, частина працівників шахти «Степова» на Червоноградщині відмовилася приступати до роботи. Вони вимагають, аби їм погасили заборгованість по заробітній платі. Автотранспортом вирушили у місто Сокаль, аби пікетувати ДП «Львіввугілля», повідомило Нео Радіо. 

«Люди обурені тим, що їх абсолютно не чують у Києві. Вони розуміють, що гроші за відвантажене ними вугілля вкрадені через фірми-прокладки, через схеми реалізовані менеджерами «Центренерго». Також розуміють, що високопосадовці наразі грають у пінг-понг з відповідальністю, не бажаючи ці гроші повертати. Все це відбувається при в.о міністра енергетики Юрію Вітренко, який продовжує ховати голову у пісок, – зазначив голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець. – Хто відповість за авантюру призначення Вітренка на таку високу посаду? Розмінною монетою політичних ігрищ стали люди. Цей тиждень пленарний – працюватиме Верховна Рада. Я знайду спосіб, щоб про цю ганебну практику, про знущання над людьми повідомити весь світ».

177963086_4659941860688131_2070668052915528511_n

На підприємстві на нараді за участю профспілки працівників вугільної промисловості вирішували, які будуть наступні кроки.

Минулого тижня, 20 квітня, гірники 1-шої та 4-тої змін уже припиняли роботу. Цього дня, як повідомили у пресслужбі «Львіввугілля» в ДП поступили кошти від реалізації вугільної продукції. Ними пообіцяли працівникам шахти погасити 14% заробітної плати за березень.

Фото: Нео Радіо

Схожі новини