Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Хто відмовиться виміряти температуру, не перейде паспортний контроль”, – Ігор Куцяба
27 Лютого, 17:06

“Хто відмовиться виміряти температуру, не перейде паспортний контроль”, – Ігор Куцяба

Прикордонники не проводитимуть паспортний контроль тим, хто заїжджає на територію країни та відмовляється від температурного скринінгу. Про це сьогодні повідомив головний державний санітарний лікар зони відповідальності Ігор Куцяба.

«Поки жодної відмови від температурного скринінгу не було. Та, якщо раптом такі знайдуться, то прикордонники мають право не проводити їм паспортний контроль. Тобто відмовити у в’їзді не можна, але з іншої сторони, задля захисту свого здоров’я прикордонники не можуть проводити цей паспортний контроль», – зазначив Ігор Куцяба.

Санітарний лікар запевнив, що з усіма прикордонниками проведені навчання та вони знають, як діяти у разі виявлення хворих.

«Особовий склад забезпечений засобами індивідуального захисту. Мова йде про рукавички, респіратори, маски, захисні костюми», – додав Ігор Куцяба.

Також у львівському аеропорту запровадили особливий режим безпеки. Кожному, хто прилітає до Львова, вимірюють температуру спеціальними інфрачервоними безконтактними термометрами. Процедура займає не більше 10−15 секунд.

У пунктах пропуску «Шегині», «Рава-Руська», «Краковець» та поблизу аеропорту «Львів» чергуватимуть карети швидкої медичної допомоги.

На даний час у Львівській області не зафіксовано випадків захворювання на коронавірус.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини