«Я вас люблю і витримаю все»: дружині львівського священника із Covid-19 стало краще | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Я вас люблю і витримаю все»: дружині львівського священника із Covid-19 стало краще
11 Грудня, 13:00

«Я вас люблю і витримаю все»: дружині львівського священника із Covid-19 стало краще

37-річна Катерина Терлецька дружина львівського священника, яка через коронавірус мала ураженими 90% легень – вийшла із критичного стану. Про це на свої сторінці у Фейсбук написав сам Петро Терлецький.

«Тривожне питання до чергового лікаря «Що там? Як?». Незвична вдіповідь сьогодні: «Все у записочці». А там. Катруся.. власною рукою!!! Хоч зовсім не по-медичному, зате кращого годі чекати. На завтра вже готуються блокнот і ручка на передачу. Дякуєм, Господи! Честь Вам, лікуючим!», – повідомив Петро Терлецький.

Жінка написала власній сім’ї записку, у ній: «Я вас люблю і витримаю все».

Нагадаємо, 37-річна дружина львівського священника з УКУ Петра Терлецького Катерина, через Covid-19 мала ураженими легені більше ніж на 90%.  Жінка захворіла в середині листопада, будучи вагітною 6 дитиною. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. Жінку оперативно доправили до лікарні та провели кесарів розтин, на світ народилася недоношена дівчинка, яку назвали Даринкою. Дитину помістили до інкубатора. Сама ж породілля потрапила до реанімації та перебувала у важкому стані.

 

Відео