Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як благодійний фонд “Я не один” допомагає переселенцям асимілюватись на нових місцях
21 Квітня, 18:08
logo-black

Як благодійний фонд “Я не один” допомагає переселенцям асимілюватись на нових місцях

Від початку повномасштабної війни в Україні сотні тисяч людей змушені були покинути свої домівки для того, щоб переїхати у безпечні місця. Жити, навчатись, провадити бізнес у багатьох регіонах країни стало неможливо.

Деякі із вимушених переселенців мають куди їхати і наскільки це можливо добре облаштовують нове життя. Натомість серед ВПО чимало таких, яким потрібна допомога.

Львівська область прийняла приблизно півмільйона біженців. Благодійний фонд “Я не один” допомагає людям адаптуватись до нових умов. При цьому надають не лише матеріальну підтримку у вигляді продуктів та речей першої необхідності. Про це, власне, йдеться у матеріалі Newsweek , якому про роботу фонду розповіла креативна директорка фонду Валерія Фадєєва.

«Спочатку треба зрозуміти, що ти в безпечному місці. Але завтра вже треба заробляти гроші, тому що треба годувати себе та сім’ю. Ми хотіли б надати людям нормальні гарантії та хорошу стійку систему на завтра, на майбутнє», – каже Валерія Фадєєва.

У Львові вона разом з колегами із фонду шукають села та міста, у яких в останні роки поменшало людей. Далі «Я не один» створює базу даних, щоб розуміти, де можна розмістити переселенців та бізнес у таких населених пунктах.

Це потрібно для того, аби релокувати бізнес та допомогти ВПО налагодити нове життя.

“Так, деякі з них розуміють, що можуть повернутись додому. Але, на жаль, багато хто знає, що повертатися немає куди”, – каже Валерія Фадєєва.

Додамо, благодійний фонд “Я не один” допомагає людям зі всієї України. Організація перевозить вантажі з-за кордону та здійснює логістику безпосередньо до потребуючих. Нещодавно фонд почав перевозити гумдопомогу навіть літаками.

Нагадаємо, волонтери Гуманітарного хабу «Я не один», напередодні зустрілись із колегами зі Сполучених Штатів Volunteers for Ukraine. Обговорили співпрацю та викликли, які ставить перед ними ситуація, що склалась в Україні.

Схожі новини