Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЄС не може почати процедуру вступу з країною у стані війни, – Макрон
10 Березня, 19:44

ЄС не може почати процедуру вступу з країною у стані війни, – Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон вважає нереальним вести переговори про вступ в ЄС з країною, яка перебуває у стані війни. Про це Макрон заявив перед початком саміту лідерів в четвер ЄС у Версалі, повідомляє “Європейська правда“.

Чи можемо ми відкривати процедуру приєднання з країною, яка перебуває у стані війни? Я так не думаю, – сказав Еммануель Макрон.

Проте він сказав, що хоче надіслати “сильний сигнал” Україні, Молдові та Грузії, які нещодавно подали заявки на членство.

За інформацією ЗМІ, лідери ЄС на неформальному саміті у четвер збираються пообіцяти підтримку Україні, але, ймовірно, не запропонують Україні прискорене членство в ЄС.

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте сказав, що не бачить можливості швидкого приєднання України до ЄС, заявляючи, що такої прискореної процедури вступу не існує.

Тим часом президент Володимир Зеленський заявив у четвер, що Україна чекає на конкретний сигнал від лідерів ЄС. Він додав, що Україна готова працювати з тими державами ЄС, які наразі скептичні щодо інтеграції України.

  • 0
  • 5246
Схожі новини