Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Європейська солідарність» доручила партійцям саботувати голосування щодо тероборони
15 Лютого, 15:30
logo-black

«Європейська солідарність» доручила партійцям саботувати голосування щодо тероборони

Учора, 14 лютого, відбулась нарада з керівниками Секретаріатів територіальних організацій партії «Європейська солідарність». За її підсумками керівинкам фракцій та груп у місцевих радах доручили прокомунікувати з депутатами про «недопущення прийняття зверення, яке ініцюють Слуги народу». Про це йдеться у документі, підписаному заступником керівника Секретаріату Партії Володимиром Глухеньким, що є в розпорядженні «Львівської мануфактури новин».

98ab95fb-8a5b-4b7c-b818-f6548940be9f

Наслідки таких директив вже відчутні і на Львівщині: обласна рада ніяк не може зібратись на сесійне засідання, а подані обласною держадміністрацією проєкти рішень щодо тероборони з незрозумілих причин відмовляються візувати в облраді.

Як пояснив у коментарі LMN перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, при формуванні підрозділів територіальної оборони області виникла потреба виділення фінансового ресурсу на першочергові потреби тероборони, зокрема для закупівлі обладнання зв’язку. Першочерговий запит від командира бригади був на 5 мільйонів гривень.

«З огляду на терміновість розгляду цього питання, голова ОДА ініціював позачергову сесію з винесенням даного питання. Проте, дивним чином проєкти рішень не реєструвались в обласній раді. Також, до цих пір не вирішено питання дислокації одного із батальйонів тероборони. Вже майже два місяці рішення з цього приводу не може бути прийняте, з огляду на те, що сесія ЛОР не збирається. Спочатку сесія мала відбутись 8 лютого, потім 22 лютого, але вже двічі керівництвом обласної ради без пояснення причини, сесія переносилась», – зазначає Андрій Годик.

Нагадаємо, вчора «Львівська мануфактура новин» писала, що з 11 громад Самбірщини кошти для територіальної оборони виділили лише п’ять.

Схожі новини