Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Його зламала ця війна»: на Жовківщині поховали Героя АТО Володимира Чепіля
14 Вересня, 11:59
logo-black

«Його зламала ця війна»: на Жовківщині поховали Героя АТО Володимира Чепіля

Вчора у селі Глинсько Жовківського району поховали учасника бойових дій на Сході України Володимира Чепіля. Чоловік повернувся хворим зі зони АТО. Помер 12 вересня від пневмонії.

«Володя народився у нашому селі, тут ріс та ходив до школи. Був дуже доброзичливим, але все йому не щастило у житті. Замолоду одружився, донька народилася, але швидко з дружиною розбіглися. Після цього Володя практично ніколи не усміхався. У нього були проблеми зі суглобами, але, коли прийшла повістка йти на фронт, одразу зібрався. Казав, що це його обов’язок. Якось зізнався, що на фронті часто хворів. Повернувся подавлений духом. Його зламала ця війна», – розповідає LMN Марія, знайома покійного.

Володимир Чепіль проходив службу в Луганській та Донецькій областях. Нагороджений відзнакою Президента України “За участь у антитерористичній операції”.

«Коли чоловіки зі села йшли на фронт, ми їм купували одяг, взуття. Володя відмовився. Казав: «Я все собі придбаю сам». Ми йому лише бронежилет купили, – говорить LMN Ольга Тенета, голова Глинська. – Як повернувся з фронту, проживав зі старенькою мамою. Бо сестра та брат мешкають окремо. Тепер вона залишилася сама. Важко повірити, що Володі вже з нами нема. І так не лише я кажу».

У Володимира залишилась дочка Вікторія, яка проживає з матір’ю у Радехівському районі.

Фото: ілюстративне

Схожі новини