«Його дуже чекає маленький син»: на Самбірщині понад тиждень розшукують молодого чоловіка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Його дуже чекає маленький син»: на Самбірщині понад тиждень розшукують молодого чоловіка
02 Квітня, 15:24
logo-black

«Його дуже чекає маленький син»: на Самбірщині понад тиждень розшукують молодого чоловіка

Вікторія Ратушна

37-річного Станіслава Дзюбу мешканця села Надиби, що у Самбірському районі, розшукують з 26 березня. У цей день чоловік вийшов із батьківської хати, поїхав в Самбір, де зустрівся з дружиною і більше його ніхто не бачив.

«Син хороша людина, але має трохи згубну звичку – грає у автомати, де спускає всі гроші. Через це і конфлікти в сім’ї були. Останній раз теж через це посварилися. 26 березня був у мене, а потім зранку пішов на маршрутку та поїхав до Самбора. Там мав з дружиною зустрітися. Після того пропав. Не було два дні про нього нічого чути, 29 подзвонив мені, сказав, що з ним все добре. І все, до сьогодні знову нічого. Ми всі собі місця не знаходимо. Що з ним, де він? Вже навіть до екстрасенсів звертались. Всі кажуть, що живий і скоро прийде. Але час іде, а його нема. У нього син малий, 9 років тільки буде, дуже переживає за тата, чекає його», – розповів LMN Петро Дзюба батько зниклого.

У поліції оголосили чоловіка в розшук. Просять допомогти всіх, кому щось відоме про місце знаходження Станіслава. До слова, чоловік у день зникнення був одягнутий в чорну куртку із еко шкіри, сині джинси, олімпійку червоного кольору, чорні черевики.

«Мати Станіслава в  Омську живе, дзвонить по три рази на день, до неї він також не приїжджав. Тай він й не був готовий далеко їхати, не мав належного одягу, при собі не більше 500 гривень, за такі гроші довго ніде не перебудеш і далеко не заїдеш. Дуже хочемо вірити, що з сином все гаразд, що він живий та  здоровий», – додає батько зниклого та просить всіх небайдужих допомогти у пошуках сина.

 

  • 0
  • 5468
Відео