Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пропонують варіант онлайн: Кабмін заборонив пробне ЗНО (оновлено)
13 Червня, 11:59

Пропонують варіант онлайн: Кабмін заборонив пробне ЗНО (оновлено)

Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив сьогодні зранку на брифінгу.

Виявляється, Кабінет Міністрів учора вніс зміни до постанови «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», якою продовжено карантин до 22 червня 2020 року.

Відповідно до затверджених змін, пробне ЗНО виключено із переліку заходів, проведення яких дозволено у період карантину. До 22 червня  буде заборонено відвідувати заклади освіти її здобувачами для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне ЗНО можна буде пройти онлайн, повідомив згодом  Український центр оцінювання якості освіти

Учасники пробного тестування можуть  об 11:00 15 червня зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури, а 17 червня – з того навчального предмета, який був обраний для проходження пробного ЗНО.

До 19 червня потрібно внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.  Він працюватиме з 11.00 17 червня до 18.00 19 червня.

Нагадаємо, напередодні освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив про те, що отримав інформацію про підготовку рішення про скасування проведення ЗНО взагалі, не лише пробного.

 

 

Фото: Ліга новини

  • 0
  • 317
Схожі новини