Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Карантин в ігровій формі: МОЗ розробило протиепідемічні заборони для дитячих садків
29 Серпня, 15:32

Карантин в ігровій формі: МОЗ розробило протиепідемічні заборони для дитячих садків

Міністерство охорони здоров’я України розробило тимчасові рекомендації для дошкільних навчальних закладів на період карантину. Тепер обов’язково мірятимуть температуру працівникам дитячих садочків. А от батькам заходити в приміщення дошкільних закладів – заборонено, про це сьогодні, 29 серпня, повідомили у МОЗ.

«Вихователі повинні вранці приймати дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. На вході адміністрація закладів повинна організувати місце для обробки рук спиртовими антисептиками. При цьому для дітей усі протиепідемічні заходи мають бути організовані в ігровій формі», – йдеться у повідомленні.

 

У дитячих садочках забороняється використовувати багаторазові тканинні рушники, м’які іграшки, килими із довгим ворсом. Також не можна заходити в приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті, проводити масові заходи та батьківські збори. У садках мають розробити графік прогулянок і занять, щоб не допустити змішування груп, обмежити заняття і вправи, під час яких діти контактують між собою і використовують додатковий інвентар.

«Працівники повинні регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх антисептиками кожні дві години і після відвідування громадських місць», – йдеться далі у рекомендаціях МОЗ.

 

Також будуть проводити дезінфекцію поверхонь кожні дві години і частіше, а також одразу після занять. Обов’язковими є провітрювання приміщень щонайменше 15 хвилин перед відкриттям закладу і провітрювання кімнат (по черзі) впродовж дня.

Нагадаємо, що на початку серпня у Львові чотири дитячі садочки закрили на карантин. У закладах на коронавірус похворіли працівниця кухні, вихователі та психолог.

Фото: ілюстративне

Схожі новини