Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Керівник районного «Галсільлісу» пішов сам
26 Березня, 19:21
logo-black

Керівник районного «Галсільлісу» пішов сам

Олена Яремко

Директор Старосамбірського «Галсільлісу» Дмитро Єдинак подав заяву на звільнення. Обласне керівництво розірвало з ним трудовий договір. Наразі Єдинак перебуває у відпустці. Коли вийде, можливо, обійматиме посаду заступника керівника цього підприємства.

Нагадаємо, громадськість Старосамбірщини незадоволена роботою Єдинака. Адже під його керівництвом комунальне підприємство завдало державі мільйонних збитків. Щодо цих зловживань відкриті кримінальні провадження, деякі вже передані до суду.

Депутати Старосамбірської райради неодноразово зверталися до  голови ЛОР Олександра Ганущина звільнити Дмитра Єдинака з посади.

 

«Вважаю, керівник обласного «Галсільлісу» Володимир Мельник мав би взяти приклад у свого підлеглого і услід за ним написати заяву на звільнення. Піти з посади – це набагато краще, бо подальше таке «керівництво» може довести його до тюрми, – каже LMN депутат Старосамбірської райради Василь Курій. – Мельник мав би звільнитися ще торік, коли облрада не затвердили його звіту, а лише взяла цей документ «до відома». Ще й доручила створити тимчасову контрольну комісію, щоб розібратися в порушеннях і злочинах «Галсільлісу». Щоправда, ця комісія з невідомих причин досі не запрацювала. Зловживаннями керівництва «Галсільлісу» зайнялися правоохоронні органи».

 

Тимчасово обов’язки очільника Старосамбірського «Галсільлісу» виконуватиме головний лісничий Роман Парубій. Найближчим часом має бути оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора. Кандидатуру, згідно статуту, має погодити голова Старосамбірської райради.

Додамо, Дмитро Єдинак був призначений на посаду керівника з порушенням статуту. Його кандидатуру не підтримала голова та депутати районної ради. Проте обласний керівник Володимир Мельник одноосібно підписав з ним трудовий договір. Старосамбірська районна рада оскаржує це призначення в суді.

 

12345-3

Фото: Голос Прикарпаття

На фото: Освячення офісу “Галсільлісу” у Старому Самборі в січні 2018 року. Приміщення було відремонтоване за керівництва Дмитра Єдинака.

Фото основне: Зі сторінки “Галсільлісу” у Фейсбуці

Схожі новини