Керівника Кам’янка-Бузької лікарні на два місяці відсторонили від роботи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Керівника Кам’янка-Бузької лікарні на два місяці відсторонили від роботи
01 Лютого, 20:42
logo-black

Керівника Кам’янка-Бузької лікарні на два місяці відсторонили від роботи

Роман Матвіюк

Сьогодні близько ста осіб прийшло до Буського районного суду, щоби підтримати директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Романа Кучерепу. Позавчора, 30 січня, його затримали правоохоронці. Кажуть, він брав хабар.

Засідання мало відбутись ще вчора, але у лікаря стався гіпертонічний криз.

“Вважаємо, Романа Кучерепу затримали безпідставно. Це чесна, порядна людина, яка із гуманітарною місією була у країнах Африки. Його всі поважають. У мене на руках листи підтримки від керівництва Кам’янка-Бузької районної ради, міської ради, Добротвірської районної лікарні, профспілок. Ми вважаємо, що його підставили”, – каже кореспонденту LMN мешканка Кам’янка-Бузького району Валентина Гаврилко.

Місцеві не вірять у слова прокурора Юрія Берези, який на суді розповів, що Роман Кучерепа у травні вимагав неправомірну вигоду від підприємця за сприяння у закупівлі комп’ютерної техніки. Начебто підприємець мав сплатити йому 10% суми від виручених коштів. Прокурор розповів, що торік у серпні Кучерепа у своєму кабінеті отримав першу частину хабара – 300 доларів. А 30 січня – наступну у розмірі 8 тис. грн. Свою вину підозрюваний не визнав. Суд прийняв рішення відсторонити Романа Кучерепу від посади на два місяці та призначити йому домашній арешт на 60 діб.

«Сьогодні, коли Романа Стефановича привезли на суд, люди зустріли його оплесками. Здивувало, що на суді постійно звучало: “вимагав”, “взяв”, і жодного: “підозрюється в”…,  – говорить голова профспілки Кам’янка-Бузької райлікарні Олена Каретнікова. – Маючи таку гуманітарну підтримку із Америки, яку висилали на його ім’я, він давно міг відкрити свою приватну клініку. Так ні, обладнання, нові ліжка – все тягнув до лікарні. Він докорінно змінив наш медзаклад в кращу сторону. Єдине, що не встиг зробити, так це поставити в своєму кабінеті відеокамеру. До того ж 8 тисяч –  це не ті гроші, за які варто плямити руки, маючи доступ до набагато більшого. До речі, на його руках не було знайдено фарби, а на вилучених коштах відбитків пальців».

Нагадаємо, директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» 39-річного Романа Кучерепу затримали правоохоронці. У своєму кабінеті він проводив переговори із представниками ком’ютерної фірми. Після цього працівники відділу боротьби з економічною злочинністю виявили в його сумці гроші.

Фото: Роман Матвіюк/LMN

Відео