Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хоронила батька: на Бущині від роботи на виборах відсторонили члена ДВК
25 Жовтня, 09:12

Хоронила батька: на Бущині від роботи на виборах відсторонили члена ДВК

У селі Ожидів Буського району сьогодні до роботи на виборах не допустили члена ДВК. Ще до відкриття виборчої дільниці члени комісії одностайно прийняли таке рішення.

«Підставою для прийняття такого рішення, на думку учасників голосування, стала інформація, що пані Юлія (член ДВК) вчора відвідала похорон батька свого чоловіка, який помер із позитивним тестом на «коронавірус», а також те, що начебто він проживав разом із нею, а після, перебуваючи на стаціонарному лікуванні, вона відвідувала його у медичному закладі і як наслідок є контактною особою», – повідомили на сайті Буськ онлайн.

Як запевнили представники ДВК таке рішення вони прийняли аби захистити себе, свої родини, а також тих, хто прийде на виборчу дільницю.

«Померлий був приписаний разом із нею у с. Ожидів, але фактично останніх декілька років проживав у с. Боложинів і останній раз вона контактувала з ним 29 вересня 2020року. На похороні й дійсно була, але труна була опечатана і такою її привезли із медичного закладу, всі присутні дотримувалися заходів безпеки», – додають на інтернет-ресурсі. – А ще один цікавий момент – усі засідання ДВК до цього пані Юлія відвідувала і якщо, йти логікою членів комісії, то усі вони теж стали контактними особами. Правда цього чомусь не визнають».

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня в Україні проходять вибори до місцевих рад. На Львівщині оберуть депутатів до 81 місцевої ради, 84 депутатів у обласну раду та 64 до Львівської міської ради.

Схожі новини