«Хто знав, що це “востаннє” буде – назавжди»: на Яворівщині прощаються із бійцем Олександром Оросом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Хто знав, що це “востаннє” буде – назавжди»: на Яворівщині прощаються із бійцем Олександром Оросом
13 Серпня, 13:21
logo-black

«Хто знав, що це “востаннє” буде – назавжди»: на Яворівщині прощаються із бійцем Олександром Оросом

Сьогодні, 13 серпня, на Львівщині прощаються із рядовим бійцем 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила 51-річним Олександром Оросом із Новояворівська. Чоловік помер 11 серпня в зоні ООС.

 

«Сашко був дуже хорошою людиною. Надзвичайно вірний друг. Скромний і добрий. Таких мало як він…На фронті, практично від початку війни. Все казав: та як буду сидіти в хаті, там хлопці молоді, їм підтримка потрібна. Він вмів виручити, коли того треба, вмів підтримати, поспівчувати. Десь на початку літа був у відпустці, мати просила аби вже не їхав. Казав, «ще цей раз, востаннє». Хто міг собі уявити, що це “востаннє” це буде – назавжди…», – каже про покійного подруга Олена.

Причиною смерті військовослужбовця називають тромбоемболію легеневої артерії.

Тіло Олександра Ороса спочатку зустріли на Бродівщині. Далі з покійним прощалися у львівському Гарнізонному храмі Петра і Павла. В останню путь бійця проведуть у Новояворівську, звідки той родом. Поховають на місцевому кладовищі.

У чоловіка залишилась мати та сестра.

Нагадаємо, 11 серпня, в Бориславі попрощалися із волонтером, громадським активістом, головою ГО «Самооборона Борислава» 57-річним Романом Деленгевичем. Чоловіка раптово не стало 9 серпня.

Відео