Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Маємо кілька випадків зараження серед студентів”: ВНЗ переведуть на “дистанційку”
11 Жовтня, 20:47

“Маємо кілька випадків зараження серед студентів”: ВНЗ переведуть на “дистанційку”

Ілона Орнат

Щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції, вищі навчальні заклади в Україні тимчасово переведуть на дистанційне навчання. Таке рішення ухвалили під час останньої наради у президента Володимира Зеленського. Про це поінформував голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки. Звісно, необхідна інформаційна кампанія серед студентів: молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях», –  написав Радуцький у соцмережі.

Окрім того, за словами нардепа, осінні канікули у школах мають розпочатись раніше, ніж було заплановано. Оптимально  –  до 15 жовтня. Утім, дату початку канікул визначає місцева влада.

Наразі школи працюють в очному та змішаному форматі (тобто лише деякі класи переводять на дистанційний режим – LMN). Те, як працюватиме конкретний освітній заклад, залежить від того, до якої карантинної зони він належить. Учні шкіл у “зеленій” та “жовтій” зонах ходять до школи. У “помаранчеві” зоні навчання змішане — якісь класи ходять у школу, а якісь вчаться онлайн. Якщо навчальний заклад потрапив до “червоної” зони, то діти до школи не йдуть. Рішення про закриття шкіл мають спільно ухвалити місцева та центральна влада.

Нагадаємо, що 9 жовтня голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький запропонував запровадити в Україні карантин вихідного дня і відправити на дистанційне навчання ВНЗ і школи. Наступного дня, 10 жовтня в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет попросив організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для дітей через зростання захворюваності на COVID-19.

Схожі новини